Animatorze, Animatorko, szukamy właśnie Ciebie! | Oferta pracy

Potrafisz nawiązywać relacje? Udało Ci się kiedyś zorganizować jakieś wydarzenie lokalne? Lubisz badać potrzeby ludzi? Dbasz o społeczności, w których przebywasz?
To znaczy, że Twój świat to animacja społeczna. Szukamy właśnie Ciebie w roli animatora_ki!
Pracuj z nami w samym sercu Gdańska-Wrzeszcza.
Sprawdź, czym jest animacja społecznahttps://fundacjarc.org.pl/coming-out-animacji-spolecznej-na-pomorzu-o-co-chodzi-wywiad/

Do zadań animatora/ki będzie należeć:

• organizacja, prowadzenie lub współprowadzenie warsztatów;
  • śledzenie i prowadzenie kalendarza wydarzeń kulturalnych, imprez, które dzieją się na obszarze dzielnic Wrzeszcz i Aniołki;
  • zwiększanie dostępności i dostosowywanie oferty Fundacji dla mieszkańców;
  • utrzymywanie kontaktu, w tym prowadzenie dziennika spotkań i bazy kontaktowej;
  • ścisła współpraca z działem promocji Fundacji i naszym Domem Sąsiedzkim.

Oczekiwane kompetencje:

• doświadczenie w organizacjach pozarządowych i/lub wolontariacie;
  • doświadczenie w organizowaniu wydarzeń, warsztatów, spotkań;
  • kreatywność, umiejętność nawiązywania relacji;
  • nastawienie na wsparcie społeczności lokalnej w kreowaniu i rozwoju inicjatyw;
  • obsługa podstawowych programów wykorzystywanych w pracach biurowych (np. Word, Excel, PowerPoint).

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę w wymiarze około 0,5 etatu
  • wiele możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności;
  • możliwość realizowania własnych pomysłów w Fundacji;
  • możliwość brania udziału w warsztatach doszkalających;
  • działanie w 15-osobowym zespole w – naprawdę! – świetnej, luźnej atmosferze;
  • pracę stacjonarną w Fundacji RC, w Gdańsku-Wrzeszczu, w historycznym Dworze Uphagena przy al. Grunwaldzkiej 5.

Osoby zainteresowane pracą w Fundacji RC prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@fundacjarc.org.pl

W tytule mejla prosimy napisać: „Animator/ka”, w treści maila prosimy wkleić następującą treść:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Sprawdź, jak przetwarzamy dane: http://new.fundacjarc.org.pl//o-nas/klauzula-informacyjna/

UWAGA! Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O Fundacji RC
Inspirujemy do realnych zmian społecznych – już przez 29 lat! Te lata to setki organizacji pozarządowych i tysiące ludzi, głównie liderek i liderów NGO, którzy otrzymali nasze profesjonalne, szkoleniowe, doradcze, lokalowe i finansowe wsparcie. Napędzamy aktywność w lokalnych społecznościach. Robimy to nieprzerwanie dzięki pełnej świadomości, jak bardzo nasze działania są potrzebne i skuteczne, a także dzięki zasobom kompetencyjnym kilku zespołów naszej Fundacji przez niemalże 30 lat. Rozwijamy się, bo dbamy o ludzi w zespole, o jasną komunikację i aktywnie dążymy do przestrzegania praw pracowniczych w NGO.