Wolontariusz_ka w Fundacji RC

Chcesz nam pomóc, rozwijać Fundację? Współtworzyć wydarzenia o charakterze społecznym i kulturalnym? Pomagać przy ich organizacji?

Świetnie! Zgłoś się do nas! Nasz zespół czeka właśnie na Ciebie!

• Referencje po ukończonym wolontariacie
  • Zdobycie cennych umiejętności, którymi zainteresujesz przyszłego pracodawcę

Nauczysz się u nas: pracy w zespole, organizacji różnorodnych wydarzeń, nabędziesz łatwości w realizowaniu zadań i skupianiu się na celu

Oferujemy:

• Przestrzeń na realizację autorskich pomysłów i inicjatywy

Standardy pracy z Wolontariuszami

Załącznik nr 1 – regulamin wolontariatu

Załącznik nr 2 – Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych

Wolontariusz_ka przy projekcie Dom Sąsiedzki w Pałacu

DOM SĄSIEDZKI w dawnym PAŁACU Ślubów to miejsce, w którym każdy mieszkaniec jest mile widziany! To otwarta do działania przestrzeń dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku.

Miejsce, w którym można miło spędzić czas, realizować swoje pasje i zainteresowania, uczestniczyć w różnych wydarzeniach, ale również zostać ich organizatorem, Do czego gorąco zachęcamy!

W ramach Domu Sąsiedzkiego organizowane są m.in.: koncerty, klub mam, warsztaty familijne, potańcówki, wystawy, zajęcia teatralne, decoupage.

Chcesz nam pomóc, rozwijać Dom Sąsiedzki? współtworzyć wydarzenia o charakterze społecznym i kulturalnym? pomagać przy ich organizacji?

Świetnie! Zgłoś się do nas! Nasz zespół czeka właśnie na Ciebie!

• Referencje po ukończonym wolontariacie
  • Zdobycie cennych umiejętności, którymi zainteresujesz przyszłego pracodawcę

Oferujemy:

• Przestrzeń na realizację autorskich pomysłów i inicjatywy

e-mail: malgorzata.sokolowska@fundacjarc.org.pl

Wolontariusz_ka do pomocy w ramach wsparcia Seniorów

Informacje ogólne:

W ramach projektu pod nazwą „Teleopieka domowa” oraz akcji #GdańskPomaga, pełniąc rolę lokalnego punktu na terenie Wrzeszcza Górnego,  wspieramy seniorów w trudnej sytuacji, w której aktualnie się znajdują.

W jakim zakresie potrzebujemy wsparcia wolontariuszy?

Tworzymy bazę wolontariuszy, którzy wspomogą doraźnie beneficjentów w:

zrobieniu zakupów, wywieszeniu prania, poczytanie książki/ gazety. Sprawdzeniu w miejscu zamieszkania czy nic groźnego się nie wydarzyło.

• Referencje po odbytym wolontariacie
  • Poznanie specyfiki pracy oraz komunikacji z osobami dotkniętymi chorobą, niepełnosprawnymi
  • Przestrzeń na realizację autorskich pomysłów i inicjatywy, przy okazji działań podejmowanych w Domu Sąsiedzkim