Dom Sąsiedzki w Pałacu

Dom-sasiedzki-w-palacu-Fundacja-RC

Projekt Domu Sąsiedzkiego ma na celu wspieranie rozwoju społeczności lokalnej Wrzeszcza poprzez angażowanie mieszkańców w różnym wieku we wspólne inicjatywy. Wszyscy mieszkańcy mają szansę znaleźć u nas przestrzeń dla siebie i swoich zainteresowań bądź jako uczestnicy bądź prowadzący.

Swoje działania kierujemy szczególnie do seniorów, dzieci i młodzieży oraz aktywnych rodziców, jednak jesteśmy otwarci także na wszystkie inne zainteresowane grupy. W ramach Domu funkcjonują zarówno spotkania o charakterze stałym jak i jednorazowe mające na celu szeroką integrację społeczności dzielnicy.

Aktualnie stała oferta obejmuje:

• Klub rodzica – czwartek godz. 10:30
  • Spotkania seniorów Klubu Orlen – wtorek od 10:00
  • Koncerty w ramach „Sceny Młodych” – co drugi poniedziałek godz. 18:00
  • Zajęcia z rysunku – czwartek godz. 16:30
  • Zajęcia teatralne – czwartek godz. 17:00

Ponadto organizujemy wydarzenia ogólnodzielnicowe:

• Potańcówki
  • Rodzinne eksperymenty – wybrane soboty do końca roku
  • Spotkania podróżnicze

Dom sąsiedzki otwarty jest w godzinach od 10:00 do 19:00, 5 dni w tygodniu. W soboty po uprzednim ustaleniu tego faktu z menadżerem DS.

Polub nas na Facebooku!

Dom Sąsiedzki w Pałacu