Anna Śleziak

Specjalistka ds. Animacji społecznej

anna.sleziak@fundacjarc.org.pl

W Fundacji RC stanowi kadrę specjalistów do spraw animacji społecznej.

Absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, obecnie studentka arteterapii.

Idealnie odnajduje się w roli animatorki społecznej. Mówi o sobie, że jest w niej łagodność z cząstką czegoś szalonego. Zaspakajanie swojej ciekawości życia, świata, innych ludzi, ich kultur, wyznań i tradycji jest jej niezwykle bliskie. Czerpie dużą satysfakcję z rozwoju osobistego i duchowego.

Pasjonuje się szeroko pojętą twórczością w różnobarwnej gamie form, ponadto jest fanką turystyki rowerowej, górskich wędrówek i przytulania się do drzew. Przepada za wszystkim co daje radość życia i poczucie bycia wyzwoloną istotą. Nie lubi barier, ani tym bardziej trwałych granic, za to bliżej jej do wychodzenia naprzeciw oraz do alternatywnego postrzegania ludzkiego istnienia w otaczającym go uniwersum. Najchętniej wtedy odwołuje się do korelacji człowieka ze sztuką, bowiem zdecydowanie zawiera się ona w jej własnej definicji życia. Rozbudzanie w człowieku wrażliwości na nią i odkrywanie jej w nim, jest dla niej szalenie pasjonującym wyzwaniem.