Katarzyna Wojdyło

Kierowniczka ds. wsparcia organizacji pozarządowych | Koordynatorka projektów

katarzyna.wojdylo@fundacjarc.org.pl

W Fundacji zajmuje się koordynacją Centrum Organizacji Pozarządowych, projektu #Silny3sektor, a także rekrutacją i wolontariatem zawodowym.

Ukończyła filologię włoską, ale włada również językiem angielskim oraz ukraińskim. Przez długi czas swojej kariery zawodowej była tzw. korpo-szczurem ściśle związanym z branżą BPO. Koordynowała 2 projekty międzynarodowe, trenowała i rozwijała kadrę. W sumie zarządzała ponad setką osób w trzech różnych lokalizacjach Polski.

9 września 2019 ukończyła Leadership Development Program. Postanowiła natomiast, że czas na odmianę i wykorzystanie swoich doświadczeń w rzeczywistości trzeciego sektora.