Klara Mirecka

Asystentka ds. Komunikacji i Mediów internetowych

klara.mirecka@fundacjarc.org.pl

W RC wspiera dział promocji. Odpowiedzialna głównie za media społecznościowe, stronę internetową, współprace z partnerami oraz wynajem sal.

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, a także Dyplomacji na Uniwersytecie Gdańskim. Jej prace dyplomowe dotyczyły promocji oraz wizerunku organizacji pozarządowych. Wolontariat i działania w III sektorze towarzyszą jej prawie od zawsze. Uważa, że wolontariusz nie działa bezinteresownie, ponieważ z pomocy czerpie wiele nauki, korzyści społecznych i satysfakcji.

Urlop najchętniej spędza w górach, ale w każdym miejscu odnajdzie radość i piękno, które stara się uchwycić na swoich cyfrowych lub analogowych zdjęciach. Mogłaby również wielokrotnie wracać do Paryża i innych rejonów Francji.

Po pracy Koordynatorka ds. Promocji Szlachetnej Paczki w województwie pomorskim.