Marta Dietrich

Koordynatorka Projektu, Fundariserka

Marta Dietrich

marta.dietrich@fundacjarc.org.pl

W Fundacji RC zajmuje się koordynacją projektu „Naprawdę nie masz wpływu? Ku stabilnemu zatrudnieniu w organizacjach pozarządowych”, rozwojem organizacji, strategią i planowaniem. Jest fundraiserką działającą na rzecz projektu Akumulator Społeczny.

Specjalistka ds. zarządzania zasobami ludzkimi i CSR, ukończyła SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny na kierunku Socjologia. Zanim przeszła do trzeciego sektora pracowała w biznesie jako headhunterka i koordynatorka projektów.

Swoją przygodę z branżą NGO rozpoczęła od pracy w Puckim Hospicjum w dziale komunikacji. Mówi, że dzięki temu doświadczeniu zrozumiała, że można pracować z poczuciem sensu. Sprawnie koordynowała ogólnopolski projekt Wokanda Obywatelska, realizowany przez Fundację Court Watch Polska.

Ewidentnie nie obawia się trudnych tematów. Kierowała kilkuset osobowym zespołem Wolontariuszy rozproszonym w całej Polsce. Przekonała nas, że nie straszne są jej różne skale. Ma doświadczenie we wdrażaniu baz danych typu CRM, planowaniu strategicznym i kształtowaniu wizerunku organizacji.

Fanka skandynawskich kryminałów i kultury tych rejonów. O sobie mówi, że jest minimalistką, która pracuje dla swoich dzieci – codziennie dążąc do tego, by zmieniać dla nich świat na lepsze.