Natalia Stepka

Koordynatorka projektów i animatorka

natalia.stepka@fundacjarc.org.pl

Koordynatorka projektów i animatorka. Od września 2018 roku związana z Domem Sąsiedzkim w Pałacu, w którym pełniła rolę menadżerki, a obecnie animatorki.

Czasami sama prowadzi warsztaty, zapraszając Mieszkańców do wspólnego tworzenia (np. decoupage, malarstwo, kolaże, ale i zabawy literackie). Koordynuje i współpracuje również przy innych projektach, np. konkursie o Nagrodę Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego dla pomorskich organizacji pozarządowych czy przy Gdańskim Funduszu Sąsiedzkim. Zaangażowana w prace Pomorskiej Pracowni Badań Obywatelskich oraz główna redaktorka i korektorka na fundacyjnym pokładzie.

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Gdańskim. Ma zacięcie literackie. Do jej prywatnych zainteresowań należy arteterapia, archiwistyka społeczna i genealogia i wszystko, co związane z 20-leciem międzywojennym. Zakochana w języku hiszpańskim miłośniczka literatury faktu.

Ma słabość do rękodzieła, które nie tylko podziwia, ale i wykonuje.